Meie luguOsvald Catering

Meie ajalugu....

Toitlustusega alustasime tegelemist 1996a. 1. augustil väikses asutusesiseses kohvikus. Varem oli meie põhitegevuseks lõunasöökide vedu töökohtadesse. 2003a. mai - 2007a. novembri kuuni oli meie aadressiks Suur-Sõjamäe 50A. Selle asukoha järgi saime ka oma OÜ-le juriidilise nimetuse Lennuraja OÜ. Meie kohvikust avanes vaade lennukite maandumis- ja õhkutõusmisrajale. 2007a. 1.oktoobriks kolisime Tabasallu ja nimetasime end ümber Osvald Cateringi'ks - nimi tuli kunagi samas hoones tegutsenud Osvaldi kohvikust. Juriidiliseks nimetuseks on tänaseks OSVALD TEENUSED OÜ. Kasvava edukuse ja pideva arengu põhjusena näeme eelkõige oma klientide rahulolu meie poolt pakutava teenusega.

Monika Põld


Meist nüüd

Osvald Catering pakub võimalust tellida catering teenust kontorisse, firmapeole, sünnipäevadele või kuhu iganes hing ihkab! Ürituste ja tähtpäevade jaoks koostab meie peakokk vastavalt Teie soovidele erimenüü. Menüü võite muidugi ka ise kokku panna! Lugege lähemalt siit! Osvald Cateringi kaubamärgiks on naturaalsetest ja kvaliteetsetest kodumaistest toiduainetest valmistatud tervislikud ja kodused toidud sõbralike hindadega.

Monika Põld


Kas teadsid ...

et Osvald catering pingutab aina rohkem parema kvaliteedi nimel, nii oma tootmises, kui catering teenust pakkudes.
Catering teenus on meil aina tõusvas tempos ja suurim üritus mille oleme algusest lõpuni korraldanud on 400 inimest.
Lauakatmisel kasutame Euroopa tipp tootjate nagu Zieher lauanõusid ja WMF laua metalli.
Olen end koolitanud Prantsusmaal molekulaar ja gastronoomia akadeemias, samuti on minu suur kirg reisimine ja maailma tip restoranide külastamine, et saada uusi ideid.
Loodan, et saan Teile kasulik olla kogu oma meeskonnaga juba Teie järgmisel sündmusel.

Jonel Põld

KontaktVõta meiega ühendust!

 

Kontakt

Kaubamärk: Osvald Catering

Andmed

Valdmäe põik 1, Tänassilma küla
Saku vald, 76406
Reg.nr. 11140508
KMK nr. EE100972478

Meie asukoht